(Od)nowa

Dzień dobry!

Wracam do siebie. Założyłam tego bloga dawno dawno temu i na szczęście zostawiłam go sobie w wirtualnej rzeczywistości! Wracam teraz do niego, jak do należącego do rodziny letniego domu, którego dawno nikt nie odwiedzał i trzeba w nim sporo naprawić, ale serce mocniej bije już na widok drzew przy drodze, która do tego domu prowadzi.

Zastanawiałam się przez chwilę, czy nie zrobić logo, czy nie wykupić domeny i innych wielkich rzeczy, ale postanowiłam po prostu tu wrócić, zmienić layout* i zacząć znów pisać, bo przecież o to chodzi najbardziej.

Czeka na Was kilka recenzji książek, i jak zwykle wiele opowieści okołokulinarnych. Na FB możecie spodziewać się krótkich strzałów z ciekawostkami ze świata jedzeniowego, ale ostrzegam/obiecuję, że jeśli zachwyci mnie coś z zupełnie innego świata, to nie zawaham się z Wami tym podzielić.

No to jak? Zostajecie?

*przez jakiś czas może być zamieszanie z tagami, kategoriami itd., ale nie powinno to zająć wiele czasu. Jeśli jednak wyłapiecie jakieś błędy i będzie się Wam chciało, to piszcie (w komentarzach, mailu, wiadomościach na FB, jak Wam wygodniej) – w miarę możliwości posprzątam.

Reklamy

2 myśli na temat “(Od)nowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s